Fotografie simbol: "Avtoprobegul" de 9 Mai s-a încheiat și odată cu el reprezentanții "victorioșilor" din cel de-al Doilea Război Mondial, au pus ultimul "punct" pe activități, urcând într-o mașină germană, în continuarea drumului confortabil spre casă. Ura! 😉