Voronin, întrebări retorice (dar bune) despre încetarea mandatului lui Șor: "Scăpăm de o nevoie și dăm peste 2 deodată. Acum votăm asta și în locul lui cine vine? Vitiuc. Dar la el nu știu, e terminat dosarul? Sau votăm și pentru el deodată să vedem și cu el ce e acolo, și dacă scăpăm și de el, cine vine - __krasavitsa__ Violeta Ivanov. Poate rămânem totuși la 100. Aici e tupic polnîi (nr. blocaj total)"
#Mărgăritare