⚡️ Fostul ministrul al Economiei în Cabinetul Gavrilița, Sergiu Gaibu, a fost numit azi de către Guvern șef al Agenției Naţionale pentru Reglementare în Comunicaţii Electronice şi Tehnologia Informaţiei (ANRCETI) 19 aprilie 2023, 10:11