Din aceeași ediție
Cu amărăciune în suflet și cu speranța că statul va folosi acești bani cum trebuie, deși am mari dubii, am declarat cei aproximativ $4060 (±77 000 MDL) trimiși de voi pentru efortul care îl fac aici pe Telegram, pe toată durata lui 2022. Evident, am plătit și cei 12% (am avut supra-plată pe alte linii de taxare și cifra reală a ieșit în final puțin mai mică). Îi mulțumesc doamnei de la FISC care m-a ajutat și m-a îndrumat cu mare răbdare. Vă salut :)
Mult, puțin, nu știu. Decideți voi, dar am hotărât să intru în sărbătorile de Paști mai curat. De bani. Că doar se știe - banul e ochiul dracului 😜
Sănătate, pace și un mulțumesc vouă pentru susținere! ✌️
#StatisticaPeCanal