Tehnicienii au făcut 2 gafe ieri seara, pe de o parte au mișcat prompterul prea încet, pe de altă parte - au lăsat în emisie cadrele cu Maia Sandu chiar și după ce și-a încheiat discursul. În imagini se vede cum Sandu întreabă __Ce s-a întâmplat?__, însă fără alte "picanterii", cum se întâmplă de multe ori