INSIDE: Mesajul președintei Sandu și convocarea adunării Pro-UE din mai vine după ce liderii europeni au anunțat autoritățile de la Chișinău că NU MAI EXISTĂ nicio barieră majoră pentru ca Moldova să adere la Uniunea Europeană. Totul depinde de voința cetățenilor din R. Moldova, cât de puternic vor susține parcursul spre UE, cum își vor manifesta dorința, indiferent de partidele aflate la guvernare
Uh, this is big! Se pare că acum e timpul ca fiecare să arate că într-adevăr își dorește să fie membru UE.