Doi polițiști ar fi sustras peste 1 400 de dolari din contul bancar al unui bărbat care și-a pus capăt zilelor. Ambii au fost plasați în arest pentru 72 de ore. Cei doi au folosit amprenta decedatului pentru a-i debloca telefonul mobil și acces la contul bancar