Amigos... am o idee. Vă propun să facem o excepție și să-l trollim pe Dorin Recean - un fel de bun venit în fața reflectoarelor. Facem un sondaj cu următoarele opțiuni. Cum doriți să conducă Guvernul/statul: Cu capul de asfalt/dur, ferm, elegant, cu mănuși albe?
Alte versiuni / propuneri? 🤣