Deputată PAS: Sper foarte mult că Guvernul Grecean... :)

Plîngău despre Guvernul Recean: Constat cu tristețe că nimic bun nu s-a produs. PAS a venit cu un personaj controversat în fruntea Executivului. Nepotismul și aroganța au predominat și acum