Avem foarte mulți membri care se plâng pe concurență neloială, aceștia spun că lucrează transparent, plătesc taxele, pot fi verificat oricând, când vecinul din același sector funcționează fără multe acte, fără a emite bonuri fiscale, controalele la ei nu știm din ce cauză la ei nu ajung. Avem o foarte mare problemă de concurență neloială".