Un nou vicedirector la Ambulanțe, după 3 zile de la suspendarea șefei instituției. E vorba de fostul director al Spitalului Clinic Municipal „Gheorghe Paladi”, Iurie Crasiuc, care a fost demis anul trecut. Ministerul Sănătății: Nu este director interimar