💡 Să ciocnim o cupă de șampanie azi pentru ca războaiele să se termine, agresorii să fie puși la punct, iar lumina și progresul să devină iar normalitate Sănătate și pace tuturor!La mulți ani! 2023, adu tot ce ai tu mai bun! 31 decembrie 2022, 20:21
🚦 Acum, spre sfârșit de an vreau să fac și un îndemn: Atunci când vom ridica cupele la masa de sarbatoare, zic să transmitem un gând bun și inginerilor datorită cărora azi avem lumină și căldură în case - poate una dintre cele mai mari realizări ale acestui an. Timpul va spune dacă politicienii au luat deciziile corecte (și se prea poate să fie chiar așa), însă inginerii au fost cei care au făcut ca lucrurile să se miște 31 decembrie 2022, 20:21 🔗 Link