Din aceeași ediție
Prima mea concluzie despre Arena Chișinău: Un proiect bun. Cu toate acestea, la capitolul capacitate cred că se putea proiecta cu 25-30% mai mare
Ironia sorții: Un proiect gândit de guvernarea Plahotniuc și parțial realizat și dat în exploatare de guvernarea PAS.
Never say never :)