Natalia Morari anunță că nu-și va mai difuza emisiunea la postul N4. Aceasta crede că postul e intimidat pentru că îi găzduiește emisiunea: "Suntem nevoiți să încheiem colaborarea cu N4, dar emisiunea o voi produce în continuare. Promit că nu voi tăcea, chiar dacă pentru tăcere în curând ne vor închide pe toți"