Președinții de raioane, ACUZAȚI că ar pune la cale GREVE în legătură cu trecerea spitalelor în gestiunea Ministerului Sănătății. Ala Nemerenco: „Nu porniți iar lupte politice, medicii sunt sătui de politică”
15 decembrie 2022, 10:06
· sursa: ziarulnational.md
↗ Sursă originală