Dragilor, probabil majoritatea dintre voi ai văzut deja filmul CARBON. De la independență încoace, e primul film moldovenesc care a adunat un număr-record de vizualizări – peste 67 000 în doar 3 luni. Recent, s-a lansat în SUA și Europa. Dacă v-a plăcut filmul și ați vrea să cunoașteți detaliile care au rămas după cadru, centrul de producții și tehnologii pentru film și media, Mediacor, vă invită, pe 16 decembrie, 18:00, la „Fenomenul CARBON. Întâlnirea cu echipa”