🔦 Încep să vină facturile la gaz pentru luna noiembrie. Mai mulți cetțeni au publicat pe rețelele de rețelele de socializare sumele pe care le au de plătit, după compensațiile oferite de Guvernul Gavrilița La voi cum e? Cum vi se pare cifrele? 12 decembrie 2022, 10:01