Reacția deputatului Marian la anunțul primarului Capitalei Ivan Ceban cu privire la riscul de deconectare a aprovizionării cu apă: „Orice decizie de deconectare a apei va fi una politică și va aparține exclusiv primarului (...) Kremlin ne șantajează cu gazul, Ceban – cu apa”