Ceban: "Am adus toate argumentele tuturor autorităților centrale și responsabile că Apă Canal nu mai poate face față prețurilor mari la energia electrică și gaze naturale.
Nu arătați cu degetul la Primărie după ce ați scumpit totul.
Dacă până acum, lunar achita 10 milioane de lei pentru lumină, după noile prețuri, trebuie să achite 31 de milioane de lei".
Să înceapă panica 🤦♂️