🥪 „Franzeluța” are un nou director. Este vorba de Andrei Beșliu. Acesta a ocupat anterior o funție de manager la Rompetrol. Ulterior, pentru o perioadă a activat în funcția de director TV8, după care contractul a fost încetat înainte de termen 16 noiembrie 2022, 15:13 · sursa: jurnal.md ↗ Sursă originală