Mesaj neclar al deputatului PAS, Dumitru Alaiba, pe Facebook: Din 2023 e good bye Gazprom. Trebuie doar să ducem până la capăt cele începute. Și vom fi bine
MoldovaGaz îi răspunde printre rânduri cu un text publicat de șeful MoldovaGaz, Vadim Ceban: Contractul actual este prevăzut pentru cinci ani”