⏰
M-am întristat în același timp pentru că am înțeles acum de unde au apărut zvonurile. Lansate gratuit. Sper să apară și chaturile mele pe undeva. Va fi clar - relația mea cu politicienii e simplă - întrebare și răspuns. Fără comenzi, războaie, fani, etc. Să știți una - eu războaie pentru cineva nu port. Și niciodată nu am purtat. Ideea de libertate (și/sau libertate energetică) - am să o susțin întodeauna, chiar și cu un cost mai înalt
P.S. Alex, Sergiu, nu știu cine sunteți și dacă sunteți reali, dar să fiți sănătoși 😉
Next :)
9 noiembrie 2022, 16:21