Economii de 4 mln de lei într-o săptămână. Diminuarea consumului de energie electrică în orele de vârf de către cetățenii R. Moldova a dus la economii de 200 de mii de euro în ultima săptămână. Ioniță: „Doar așa vom trece cu succes această criză energetică”
31 octombrie 2022, 10:42
· sursa: ziarulnational.md
↗ Sursă originală