Din aceeași ediție
Igor Munteanu solicită majorității parlamentare adoptarea unei legi Magnițki
Deputatul Marian, după protestele P. Șor de ieri: Vreau să mulțumesc poliției și forțelor de ordine pentru că nu au admis violență și destabilizare la manifestația de azi și pentru comportamentul profesionist de care au dat dovadă. Cetățenii apreciază eforturile voastre.Gruparea hoției și războiului a încercat din răsputeri să creeze haos azi, dar nu le-a reușit. Nu au nicio șansă
Ivan Ceban, primarul Capitalei: PAS împarte sute de mii de pliante denigratoare în adresa mea. Voi sesiza PG, CEC și SFS
Reacția PAS, Dan Perciun: Se pare că campania noastră #3anidemântuială a început să-l irite pe domnul primar. Acestuia nu-i place să i se aducă aminte despre promisiunile din campanie și să-i fie puse pe hârtie nerealizările