Șor acuză Procuratura că i-a furat banii de care e acuzat că i-a furat. Șor a depus o plângere la PG în care reclamă dispariția a 2 milioane de lei după recentele percheziții, unde au fost ridicate mai multe sacoșe negre pline cu bani, care erau distribuite în toată țara