💡 Gazprom ne ține în șah (probabil toată iarna): Anunță că ne va da gaz în noiembrie doar ca și octombrie, deși e o luna mai friguroasă. Șantajul energetic în forma indirecta continuă 28 octombrie 2022, 18:02