⏰ Protestatarii au instalat scena chiar pe bd. Ștefan cel Mare, în apropiere de intersecția cu bd. Mitropolitul Bănulescu Bodoni. În zonă sunt dislocate câteva mașini de poliție și carabinieri, care blochează accesul manifestanților în PMAN 16 octombrie 2022, 16:10