🎥 Ivan Ceban a ținut să fie prezent aseară pe scenă în timp ce formația Zdob și Zdub interpreta piesa "Moldovenii s-au născut". Acesta a dansat în spatele solistului, iar azi a publicat secvența pe contul său de facebook, cu mesajul "Eu tot sunt om" 15 octombrie 2022, 15:07 · sursa: facebook.com ↗ Sursă originală