Gazprom ne arată din nou bățul: "Dacă nu plătiți gazul până pe 20 octombrie - vă deconectăm". Și în general avem dreptul să vă deconectăm pentru că Ucraina... pentru că noi suntem ditamai Gazprom, dar voi Moldova... și ne doare undeva de auditul real al datoriilor