Reporterii Ziarului de Gardă, sub acoperire la protestele organizate de P. Șor. Aceștia au aflat că se plătește cu 200 sau 400 de lei pentru participare la proteste per om. Pentru statul în cort noaptea li s-a propus $200 pentru 2 nopți / per persoană
https://youtu.be/VuKIguVi7DU