Legea care prevede indemnizații de câte 1 000 de lei pentru TOȚI copiii cu vârsta de până la doi ani, promulgată de președinta Maia Sandu: „Vrem ca toți copiii din R. Moldova să crească în siguranță și să aibă condițiile necesare pentru dezvoltare”
27 septembrie 2022, 16:11
· sursa: ziarulnational.md
↗ Sursă originală