🎥
E sărbătoare și răsună muziicaaaa! Protestul din fața Parlamentului: Un bărbat a filmat ce chef și-a tras acasă, după ce ar fi primit ieri 500 de lei pentru participare la proteste. "Am luat banii și iată fac un frigărui. Da' paliubomu cu Maia Sandu țin", spune el
19 septembrie 2022, 15:22