🍖 Aseară la ora 23.00, persoanele care au acceptat să înnopteze în fața Parlamentului au fost hrănite. În meniu: vestita hrișcă, o bucată de carne, pâine, roșii și castraveți 19 septembrie 2022, 10:58 · sursa: facebook.com ↗ Sursă originală