Ptiu, ce-s netoți europenii. Se învârt în jurul cozii de vreo 8 luni în contextul crizei gazelor, dar soluția e la suprafață: Andreeeeeei Năstase! Dacă el ar fi negociat, Rusia nu ar fi pus nicio condiție și problema era ca și rezvoltă
Mă întreb: Oare de ce nu ne-am gândit la asta până cum? 😎