🎥
Râdem împreună cu ministra Mediului, Iuliana Cantaragiu. Cu zâmbetul pe buze, ministra Mediului a comentat nemulțumirea prim-ministrei în legătură cu întârzierea termenului de lansare a Liniei verzi și a site-ului lemne.md: __„Trebuia să fie și nu sunt făcute. Da! Și?”
💡Vorba unui clasic: Avem, nu știu, sincer să vă spun, ce nu avem, dar ar fi fost bine să fie 😎
#Mărgăritare