Ceban amenință că va descărca gunoiul în fața Guvernului și anunță stare de urgență din cauza deșeurilor. Acesta acuză Agenția de Mediu că blochează procesul de evacuare a deșeurilor din construcții și salubrizare a municipiului Chișinău