Dodon, despre MAN-ul lui Ceban: Mă bucur că unele persoane care au fost în echipa mea au succese în ceea ce fac. (...) Nu-l vom susține pe Ceban dacă își va crea propria formațiune. Cum se poate de înțeles asta. (...) Individual - da, nu trebuie să ne certăm, pentru că de asta se bucură Maia Sandu