🔌 Șiii... Andrei Năstase din nou în scenă. Acesta i-a numit azi pe guvernanți "antihriști" la Consiliul Municipal Chișinău , spunând "că băiețașii ăștia de acum sunt mai răi ca Dodon și Plahotniuc". Acesta a spus că regretă că a adus la guvernare PAS pe "schinarea Platformei DA" 26 august 2022, 16:47 🔗 Link