Din aceeași ediție
Ceban, reacție la acuzațiile lui Spînu că gestionează prost orașul, după inundațiile de ieri: „Unii au avut traume grave în copilărie. Cum poți să te bucuri sadic
Ceban, nemulțumit că specialiștii nu au emis avertizare meteorologică: „Era bine dacă am fi fost informați”