Ion Harghel, unul dintre cei mai toxici oameni din echipa de tineret a lui Plahotniuc, invitat la emisiunea Nataliei Morari
În 2018, atunci când Morari l-a invitat pe Harghel la o emisiune aceasta și-a cerut scuze de la telespectatori la final, sugerând că a făcut o greșeală.