Primarul Capitalei, din nou implicat în subiecte politice, în loc de subiecte ce țin de administrarea orașului. Ceban, indignat de reforma universitară a Guvernului: Mai proastă guvernare ca PAS - nu a mai fost. Această metodă este un dezastru pentru învățământ