Kulminski spune că nici nu a citit replica lui Spînu, care a publicat un mesaj privat, susținând că a fost felicitat de fostul vicepremier pe reintegrare, după semnarea contractului din toamnă cu Gazprom: __Wonderful work, dar nu e despre gaz: Kulminski __spune __că felicitările pentru Spînu „erau în cu totul alt context”
💶 „Energocom” și „Moldtelecom” ar urma să fie scutite de la plata dividendelor pentru anul 2021.