Fisc/ANSA/CNSP/ și alte organizații de cacao din țara asta - sper că banii care i-ați făcut din munca noastră v-au făcut fericiți, nemernicilor. Pe mine nu m-a făcut fericit să vă trimit milioane pentru nimic.

Pretura Centru – just fuck you!