După ce au fost căsăpiți cu atacuri necontenite pe Insula Șerpilor, Ministerul Apărării al Rusiei anunță că a a ordonat garnizoanei de acolo să părăsească insula în "semn de bunăvoință": __Militarii au terminat sarcinile pe care le-au avut de îndeplinit pe Insula Șerpilor__ 🤣