Poftim o reacție de la un cetățean după evenimentele de azi: __Ce-i cu matriarhatul acesta? Femeile trebuie să stea acasă, dar nu în prezidentură. (...) Femeile pot lucra cu limba și cu urechile, dar mai mult nimic. (...) În kuliok, Dodon poate avea praf?! El je nu l-o luat. Sunt lichite 2 filmări (...) Moldovanul nostru nu-i bun de conducere, el îi prost, dar încă și rage. Așa spunea tatăl meu
💡Ce spuneți? De câte decenii e nevoie pentru lumina un pic mințile oamenilor?