▶️ Deputatul Radu Marian, despre prețul la ulei: După calculele noastre, nu ar trebui să fie mai mare de 35 de lei. Noi credem că a fost un abuz din partea acestei companii care are un profit record, are producție. Acum înțelegem că ei au dat înapoi și au redus prețul. Vom urmări cazul.