Moderatorul emisiunii Puterea a 4-a de la N4, Gheorghe Gonța, detalii despre proiectul Nataliei Morari: __"Vreau să vă anunț că foarte curând la N4 va apare talk-show-ul moderat de Natalia Morari. Emisiunea va aloc cel mai probabil în ziua de joi, dar la altă oră decât Puterea a 4-a. Noi dorim bun venit scumpei noastre Natalia Morari și mult mult succes".__