În timp ce armata rusă bombarda Odesa cu rachete, timp în care a fost ucis un bebeluș de 3 luni, chiar în sâmbăta Paștelui, Vladimir Putin era la biserică și "se ruga pentru pace" (este discutabil dacă se afla la biserică, dar e cert că presa l-a arătat acolo)
Poate voi înțelegeți: cum poți să te rogi pentru pace și să conduci războaie în același timp?