Mintea de pe urmă sau act deliberat?! La Berlin, pe 3 aprilie, un rus a organizat un miting auto în "apărarea populației de limbă rusă". Unul din organizatori spune că primește amenințări și că ar fi amânat manifestația dacă ar fi știut despre tragedia din Bucea. __Sigur că da, așa ar fi făcut__ 🤦♂️