📍 Am vorbit azi la ora 17.00 cu Sergiu Tofilat despre legăturile energetice ale R. Moldova cu r. transnistreană: 21 martie 2022, 18:30
💡 De ce și cât timp vom fi dependenți de energia electrică din r. transnistreană? Pe unde vine gazul și ce opțiuni de transport avem? Ce se va întâmpla după 1 mai? La toate am încercat să răspundem în discuția de azi. Sper că am făcut puțină lumină 21 martie 2022, 18:30 🔗 Link